BELANGRIJK: Snel beelden nodig voor een presentatie.

 In iStock Solutions

1069395454, DNY59

We kennen allemaal die e-mails. Zonder aankondiging heeft uw manager een dozijn beelden nodig voor een presentatie over internationale betrekkingen met een focus op de Maleisische markt en hij wil geen foto’s van mensen die elkaar de hand schudden en de beelden moeten voor verschillende regionale markten geschikt zijn en zo zijn er nog wat wensen. De deadline? Zo snel mogelijk, natuurlijk.

Dus waar begint u? Hoe gaat u op tijd de beelden vinden die u nodig heeft en voldoen aan de wensen van uw baas?

Geen probleem toch? U heeft voor hetere vuren gestaan en toen kwam het ook goed, dankzij iStock.

Begin uw zoekopdracht (en maak gebruik van zoektermen!)

Typ “zakelijk” in en u bent klaar om te beginnen. Onze krachtige zoekmachine in combinatie met de selecties van onze art-directors, helpen u snel het beste beeld te vinden. En dankzij ons team van internationale contributors is onze content ongelofelijk divers en lokaal.

De zoekmachine biedt beelden aan die ready-to-use zijn voor internationale bedrijven, maar laten we nu proberen beelden te vinden die zijn gerelateerd aan Maleisië. Zoek op “zakelijk Maleisië” en krijg duizenden authentieke beelden te zien die uit het leven zijn gegrepen, helemaal passend bij de zakenwereld van Kuala Lumpur.

Dan kunt u eisen gaan stellen.

En meteen die ongewenste foto’s van handen uit de weg ruimen. Zoek op “zakelijk GEEN handen” en u krijgt een nieuw overzicht van zakelijke foto’s zonder handen.

Verfijn vervolgens de resultaten.

Nadat u de zoektermen heeft bepaald kunt u uw resultaten verfijnen door gebruik te maken van onze filters. Zoekt u zakelijke beelden van twee personen?? Daar hebben we een filter voor. En wat dacht u van panoramische, horizontale zakelijke foto’s? Ja, we hebben ook een filter voor de oriëntatie van de beelden. Gebruik deze filters door het filterpaneel aan de linkerkant van de resultatenpagina te verkennen.

Heeft u een beeld dat perfect is? Zoek dan op dit beeld.

Verliefd geworden op een foto? Vind soortgelijke afbeeldingen door de foto naar de iStock zoekbalk te slepen, en u krijgt een verzameling soortgelijke beelden te zien.

Meer inspiratie nodig? Bekijk onze handgeselecteerde collecties

Als u nog zoekt naar de laatste zakelijke beelden om uw presentatie af te ronden, bekijk dan onze regelmatig bijgewerkte collecties. Deze beelden zijn handgeselecteerd door ons team van beeldexperts en gevuld met hoogwaardige beelden waar uw baas en uw klanten van onder de indruk zullen zijn.

Dat is het, meer heeft u niet nodig. Als u zoekt op iStock, vindt u gegarandeerd geweldige foto’s, video’s, illustraties en meer, voor een prijs die tegemoet komt aan uw budget. Klaar om deze tips in de praktijk te brengen? Begin meteen een nieuwe zoekopdracht.

Was dit artikel behulpzaam?
Deel dit artikel
Ontvang de nieuwste tips van iStock
Meer bronnen voor u